Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

14 лютого Міжнародний день дарування книг: збираємо українські книги, щоб відправити у деокуповані міста України

Шановні викладачі і працівники ІТ коледжу Львівської політехніки!

14 лютого — Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day) – це день коли люди дарують один одному книги просто так.

Бібліотека ІТ коледжу Львівської політехніки запрошує долучитися до акції усіх охочих та приносити книги у бібліотеку коледжу. (Координатор ініціативи — Новицька Ірина Миронівна)

Це може бути дитяча та доросла література українською мовою.
Велике та важливе прохання по можливості ділитися художньою літературою саме українських письменників або перекладеними на українську мову творами світових класиків!

Мета акції — зібрати українські книги та відправити їх у деокуповані міста України, де “спалювалась та вивозилась вся українська література”, у медичні заклади, де проходять лікування та реабілітацію наші захисники, у дитячі будинки, інтернати тощо.

Це свято для людей, які розуміють і цінують книгу як предмет не тільки матеріальної, а в першу чергу, духовної цінності, цінують ті почуття і емоції, які дарують читачам книги.
Це свято об’єднує і тих, хто дарує книги, і тих, хто прищеплює любов до читання.
В цей день прийнято дарувати книги бібліотеці, друзям, дітям, членам родини, а також тим, чиї можливості у доступі до читання книг, з тих чи інших причин, обмежені.
Книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов; вона дає відповіді на запитання і гарні поради; вчить жити, любити і працювати заради щастя народу, заради самих себе і своїх рідних.

Завдяки читанню люди вчаться добру, дружбі, взаємодопомозі, любові до ближнього, почуттю співпереживання, – усьому тому, що допомагає людині стати Людиною.

З Україною в серці!
Разом до перемоги!

Copy link
Powered by Social Snap