Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Під час виконання бойового завдання загинув наш випускник Богдан Місько

Під час виконання бойового завдання у протистоянні з російськими окупантами, в боях під Мар’їнкою,  загинув випускник Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» (Львівський коледж  Державного університету інформаційно-комунікативних технологій), боєць 79-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України  Богдан МІСЬКО (06.08.1986 р.н.).

Навчаючись в коледжі (01.09.2003р. – 30.06.2006р.) за спеціальністю «Обслуговування комп’ютерних та інтелектуальних систем і мереж» та здобувши освітньо-професійний рівень молодшого спеціаліста, БОГДАН МІСЬКО, згодом здобув освіту у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій. Після завершення навчання працював у «Новій пошті», пройшов шлях від кур’єра до керівника відділення. Мобілізований 05.08.2023р., проходив навчання в Великобританії і згодом захищав територіальну цілісність України в найгарячіших місцях.

Світла пам’ять ГЕРОЮ!!!

Copy link
Powered by Social Snap