Під час виконання бойового завдання на Луганщині загинув випускник коледжу старший солдат ПЕЦЮХ Павло Васильович (14.02.1981 — 16.03.2024).
У 1998 році вступив до Львівського електротехнікуму зв’язку. З 2000 до 2002 року проходив військову службу в армії. Після закінчення технікуму працював на посаді кабельник-спаювальник в Новояворівському Укртелеком.
З початком повномасштабного вторгнення, 28 лютого 2022 року, був призваний на військову службу до лав Збройних Сил.
Ще за життя старший солдат Павло Пецюх був нагороджений нагрудним знаком «66 Окрема механізована бригада імені князя Мстислава Хороброго Сухопутний військ Збройних Сил України».
Педагогічний колектив та студентська спільнота коледжу висловлюють щирі співчуття рідним, близьким та друзям у зв’язку із смертю ПАВЛА.
Світла пам’ять ГЕРОЮ!

