Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Викладачі англійської мови ІТ коледжу Львівської політехніки взяли участь у міжнародній онлайн-конференції “Perfect 20. Two decades of IH Bucharest expertise at your service”.

8-9 квітня Хмеляр Тетяна та Матвіїшин Юлія, викладачі англійської мови ІТ коледжу Львівської політехніки, взяли участь у міжнародній онлайн-конференції “Perfect 20. Two decades of IH Bucharest expertise at your service.” від International House Bucharest (Бухарест, Румунія).

Конференція на честь 20-ліття International House Bucharest для викладачів англійської мови включала 4 пленарні засідання, 16 семінарів та 20 доповідей міжнародних  викладачів-тренерів світового рівня та менеджерів з питань освіти.

На конференції працювали 4 секції:

  • кембриджська кваліфікація;
  • навчання юних учнів;
  • сучасні мови;
  • викладання ділової англійської мови.

Учасники ознайомились з останніми розробками та найновішими ідеями у викладанні мови, дізналися про кар’єрні можливості та перспективи у викладанні мови, обмінялися досвідом з освітніми партнерами та експертами з усього світу.

Пишаємося викладачами, які дбають про власний професійний розвиток, якість викладання своїх предметів та постійно шукають нові шляхи, щоб підвищувати мотивацію сучасних студентів.

,

Copy link
Powered by Social Snap