Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Викладачі англійської мови взяли участь у вебінарах Oxford Day Online та Macmillan Authors for Ukrainian Teachers

Викладачі англійської мови Хмеляр Тетяна, Матвіїшин Юлія та Цебенко Оксана відвідали серію вебінарів Oxford Day Online | Ukraine | March 2024 від Oxford University Press для того, щоб бути готовими до викликів  навчального процесу та ще більше мотивувати студентів до вивчення англійської мови.

Під час сесії №1: “Bringing out the best of children with Beehive”, Еріка Осват розповіла про ключові умови для того, щоб учні та студенти якнайкраще розвивалися та навчалися, а також поділилася практичними порадами для захопливого щоденного навчання.

Під час сесії №2: “Differentiated Teaching in the 21st Century”, спікерка Террі Кредок  розповіла про диференційоване навчання, а саме стратегії, які викладачі можуть використовувати, щоб диференціювати свою практику викладання. Такий підхід важливий для того, щоб ефективно залучати до навчання усіх студентів, незалежно від їх досвіду вивчення англійської мови. Також  йшлось про ідеї завдань, які надають учням та студентам право голосу та вибору, що дає їм змогу встановлювати власні навчальні цілі задля успішного навчання.

Також, Тетяна Хмеляр відвідала вебінар від проєкту “Macmillan Authors for Ukrainian Teachers” на тему: “What makes you say that?’ teaching teens critical thinking and reading”

Спікер David Spencer, автор бестселера Gateway to the World, вчитель англійської мови з 36-річним досвідом навчання підлітків, поділився досвідом та розповів секрети для успішного та ефективного навчання.

Вітаємо наших викладачів з новими здобутками та дякуємо організаторам за можливість.

Copy link
Powered by Social Snap