Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

«ОСІННІЙ  ВЕРНІСАЖ» — свято осені, урожаю і квітів у ІТ коледжі Львівської політехніки

Щедра осінь цьогоріч, як ніколи.

Не зважаючи на життя умови,
На війну в країні,
Міста в руїнах,
Ми цінуємо кожен день,
І навчання у рідних стінах.
Ми раді студентам, що наш коледж обрали,
І хочемо, звісно, щоб всі вони знали,
Як сильно ми любимо їх,
І як їх цінуєм!
Вони для нас ДАР є – НЕОЦІНЕННИЙ!
А будуть сумлінно навчатися, то успіх чекає на них НЕЗБАГНЕННИЙ!
P.S. І всі ми – студенти,  та виклалачі,
Завдячуєм ЗСУ, що не сплять у ночі.
Тож, молимось Богу,
Не припиняєм донатить,
І, пам’ятаємо,
За те, що ми тут спокійно навчаємось,
Герой наш в окопах життям своїм платить.
04.10.2023 Тетяна Хмеляр (куратор навч. групи КН-11)

            Саме з таких віршованих рядків розпочалося 05 жовтня 2023 року в ІТ коледжі Львівської політехніки   дійство «ОСІННІЙ  ВЕРНІСАЖ» — свято осені, урожаю і квітів.

Осінь – час мудрості, а осіння пора нікого з нас не залишає байдужим. Осінь, напевно – найчарівніша і таємнича, зазначена особливими фарбами золота пора року, що вражає багатством кольорів, плодів, фантастичним поєднанням фарб: від яскравих, вражаючих уяву, до розмито-прозорих. Саме у цю пору року природа щедра на матеріали для виробів: овочі, фрукти,  осінні квіти, гірлянди з жовтого листя, грона горобини, ягоди, шишки тощо.

 А й справді, як не відзначити цю чарівну пору року і не влаштувати для неї свято, адже скільки поетів освідчувалися їй у коханні, скільки художників увіковічили її красу у своїх полотнах.  

Чого тільки не було в цьому році на виставці?  Чарівна пора надихнула учасників на створення справжніх шедеврів з природного матеріалу, а саме: квіткові композиції, цікаві поробки, кумедні вироби з овочів та фруктів (підсвічники з кабачків,  сороконіжка з яблук, жіночі туфельки з баклажанів, мешканці лісу із овочів та фруктів, їжачки з картоплі і т.д.) . Композиції вражали фантазією, естетичним оформленням, творчою ініціативою.  Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові цікаві композиції, шедеври, в яких фантазій не було меж.

Так,  композиція студентів навчальної групи КНк-140   “Шарм осіннього вечора – кроки у вогняних спогадах” представлена художнім полотном,  дає можливість перенестися  у світ прекрасного живопису, а саме під  м’яким сяйвом осіннього місяця дівчина плавно прогулюється парковою алеєю, тримаючи парасольку. Ліхтарі освітлюють її шлях, немов зірки намалювалися на землі. Кожен крок – це магія осіннього вечора.  Осінь повертає дівчину у спогади про мир у нашій країні; своїми барвами вона гріє нашу душу, а холодом дарує можливість забути про біль.

            Нас болить, моя Україно!

            Тримайся, наша рідна!

            Ми – обовязково переможемо!!!

Copy link
Powered by Social Snap