Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Олена Федорівна Довга – переможець акції УДППЗ «Укрпошта»

В рамках проведеної акції «Жіноча посмішка», яка проходила напередодні Міжнародного жіночого дня у холі Львівського Поштамту проводилось безліч заходів для любих жінок. В цей день для чарівної половини, які скористались послугами поштового зв’язку чи придбали товар у акційному відділені поштового зв’язку було організовано безкоштовну фотосесію у спеціально відведеному святково оформленому корпоративною атрибутикою місці, проводився розіграш лотереї, яка передбачала три призові місця, а найголовніше – створено особливу святкову атмосферу, яка дарувала безліч щасливих посмішок та хороший весняний настрій.

Фортуна прихильно усміхнулася Олені Довгій, яка посіла перше призове місце та виграла головний лотерейний подарунок від Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» – «Власна марка» із своїм зображенням. А наступні дві щасливиці, які посіли ІІ та ІІІ місце отримали солодкі подарунки та не забутні враження.

Наші щирі вітання – юристконсульту коледжу Олені федорівній Довгій!!!

Copy link
Powered by Social Snap