Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Обслуговування обладнання підприємств зв’язку

Телекомунікаційні системи – це передача, випромінювання та/або приймання знаків, сигналів письмового тексту, зображень та звуків або повідомлень будь-якого роду по проводовим, оптичним або іншим електромагнітним системам.

Напрям підготовки Телекомунікації та радіотехніка є вершиною еволюції радіоелектронних і комп’ютерних спеціальностей, найостаннішою та найсучаснішою з них, найбільш збалансованою по отриманих знаннях та практичним навикам, найбільш популярною, високооплачуваною та дефіцитною на рингу праці з усіх технічних спеціальностей, за якими здійснюється навчання в коледжах університетах тощо.

Основними галузями телекомунікації та радіотехніки є:

  • Інтернет (в т.ч. 4G i Wi-Fi);
  • мобільний зв’язок;
  • мережі передачі даних;
  • супутникові системи зв’язку;
  • телефонний зв’язок.

Під час навчання Ви отримаєте навики професійної роботи у таких сферах діяльності людини:

Випускники спеціальності Телекомунікації та радіотехніка вміють забезпечувати доступ користувачам в Інтернет, «прокладати» оптико-волоконні мережі, надавати послуги ІР-телефонії, відповідати за налаштування, експлуатацію, моніторинг мережі, її розвиток, забезпечувати якісну і надійну роботу систем.

Студенти спеціальності Телекомунікації та радіотехніка мають можливість приймати участь в різних олімпіадах, конференціях та форумах.

Працевлаштування

Випускники працюють в експлуатаційних організаціях зв’язку різних установ, комерційних структурах, займають посади провідних фахівців. Також можуть працювати в міських телефонних мережах, центрах телефонного зв’язку і телекомунікаційних повідомлень, бізнес-центрах, обчислювальних центрах, обслуговувати локальні та глобальні інформаційні комп’ютерні мережі, в ценрах комутації мобільних засобів зв’язку.

Даний напрям є відносно новим і одним із найперспективніших в галузі зв’язку. Замовниками випускників цієї спеціальності є наступні підприємства та організації: ПАТ «Укртелеком», «Міські телефонні мережі», «Київстар», ПАТ «Воля» та ін..

Людство переходить на новий рівень спілкування і передачі інформації, а це означає, що попереду у телекомунікація та радіотехніки безліч змін.

І найголовніше – реформаторами в цій справі стануть люди, які отримали освіту в галузі зв’язку!!!

Copy link
Powered by Social Snap