Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Обрано голову студентської ради ІТ коледжу

22 червня в ІТ коледжі Львівської політехніки відбулася звітно-виборна конференція студентської ради коледжу.

Розпочала свою роботу студентська молодь хвилиною мовчання із вшануванням пам’яті героїв, які віддали своє життя за Україну. Заступник голови студентської ради, голова комісії з національно-патріотичного виховання Анна Левицька (ст. гр. ОК-31) підвела підсумки роботи студради за 2022/2023 н.р.

Діана Криван, яка впродовж навчального року очолювала студентську раду, подякувала усім за роботу і побажала подальших успіхів у роботі.

Під час виборів нового студентського лідера студенти познайомилися із кандидатами, які подали свої кандидатури на участь у рейтинговому голосуванні щодо обрання голови студентської ради на 2023/2024 н.р.

За результатами голосування, перемогу здобула студентка навчальної групи ОК-31, яка навчається за спеціальністю “Обслуговування комп’ютерних систем і мереж”, Анна Левицька.

Дякуємо усім студентам, що проявили активну громадську позицію.

Бажаємо новообраній голові студентської ради коледжу успіхів у роботі та плідних звершень у справі розвитку ІТ коледжу Львівської політехніки.

Copy link
Powered by Social Snap