Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Нова опція: Запитай у психолога

Звернутись до психолога – це прояв дорослої, відповідальної людини, яка піклується про своє ментальне здоров’я.

Чи було у Вас хоч раз відчуття, що вас “штормить? Ніби всередині насувається буря, і бракує якогось компаса, який покаже орієнтир, де цю бурю можна безпечно перечекати?

В сучасному світі ми зіштовхуємося з великою кількістю труднощів, з якими не так просто вдається впоратися самому. Це може бути стрес від війни, конфлікти з батьками, нерозділене кохання, проблеми у навчанні чи непорозуміння з друзями…. Зрештою, інколи просто хочеться поговорити, розповісти про свої емоції.

Якщо у Вас болить зуб – ви звертаєтесь до стоматолога. Те саме і з психічним здоров’ям, яке часом потребує підтримки спеціаліста, тобто психолога.

Якщо Ви хоч раз замислювалися над тим: чи не звернутись мені до психолога, то обов’язково зробіть цей крок і зверніться до фахівця. Навіть якщо не знаєте з чого почати, про що говорити, він розпочне дружню бесіду. 

Зазначимо, в ІТ коледжі працює практичний психолог, викладач Ірина Аркадіївна Нікітенко. Якщо у вас є необхідність отримати консультацію з питань, котрі хвилюють, можна:

  • звернутись у 420 кабінет (4-тий поверх у навчальному корпусі коледжу). 
  • написати повідомлення  на електронну пошту: iryna.nikitenko@itcollege.lviv.ua 
  • чи поставити анонімне запитання у формі. Відповіді ми опублікуємо на нашому сайті на сторінці “Відповіді психолога” https://forms.gle/1pnLehPep1JRc9RX9

▶️Запрошуємо також прослухати подкаст з Іриною Аркадіївною: https://cutt.ly/5NL526n

Copy link
Powered by Social Snap