Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

«Не маємо права забути» студенти коледжу до Дня Героїв Небесної сотні

Є події, які назавжди закарбовуються в історичному літописі нашої держави, стають героїчною легендою, передаються від покоління до покоління, сприяють формуванню національної ідентичності. В сучасній історії України такою подією стала революція Гідності. День Героїв Небесної Сотні є символом нашої єдності, пам’яті та гідності. Цей день нагадує нам про величезну жертву та героїзм тих, хто ставив своє життя на вагу заради нашої свободи та гідності.

Ми не маємо права забути… Саме такими словами звернулася  куратор навчальної групи МТ-11 Підкуймуха Тетяна Ігорівна до студентської молоді коледжу, яка підготувала  захід-реквієм «Небесна сотня: Герої не вмирають». Адже це не лише спосіб вшанувати пам’ять загиблих, але й можливість відчути нашу спільну силу та визнати важливість продовження боротьби за ідеали, за які вони віддали своє життя.

У заході прийняли  участь студенти  групи: Гриньків Соломія, Грень Святослав, Зелений Василь, Сербіна Уляна, Бойко Владислав, Баран Наталія, Домчак Любомир, Черновол Марія, Щелконогова Катерина.

Нехай кожен з нас пам’ятає про Героїв Небесної Сотні, і нехай їхні подвиги будуть для нас вічним натхненням до дій та відданості нашій країні!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

Переглянути презентацію
Copy link
Powered by Social Snap