Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Оголошення: лекція для студенток “Здоров’я. Комфорт. Турбота. Як не нашкодити здоров’ю при підборі білизни”

Для студенток IT коледжу Львівської Політехніки відбудеться лекція “Здоров’я. Комфорт. Турбота. Як не нашкодити здоров’ю при підборі білизни”, яку проведуть освітній проєкт STEM is FEM та український бренд білизни brabrabra.

Де: вул. Володимира Великого, 12. на першому поверсі в читальному залі в бібліотеці
Коли: 10/10 15:00

Анна Горобець, головна тренерка Школи білизни brabrabra, прочитає лекцію, присвячену білизняному гардеробу жінки: яким він має бути та як часто потрібно його оновлювати. Спікерка також розкаже про те, як білизна впливає на здоров’я, яким чином груди змінюються протягом всього життя — і чому це абсолютно нормальний процес.

Лекція супроводжуватиметься інтерактивом, а наприкінці події всі охочі зможуть поставити питання експертці.

Захід є безкоштовним і буде проведений спеціально для студенток нашого університету. Після лекції буде можливість пройти брафітинг та отримати відповідь на додаткові питання у brabusik — автобусі-студії бренду, який буде припаркований поруч з будівлею університету.

Учасниці також зможуть отримати подарунки від організаторів лекції. Для цього необхідно зробити фото з brabusik, викласти його в сторіз в Instagram та поділитися своїми враженнями від події, не забувши тегнути STEM is FEM та brabrabra. Усі дівчата, які це зроблять, отримають вигоду при покупці білизни від бренду. А STEM is FEM обере серед усіх одну переможницю, яка отримає спеціальний подарунок під проєкту.

Copy link
Powered by Social Snap