Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Відбулася науково-пошукова конференція “Львів як віддзеркалення епох” в рамках тижня циклової комісії “Гуманітарної та соціально-економічної підготовки”

14 травня в рамках тижня циклової комісії “Гуманітарної та соціально-економічної підготовки” студенти коледжу під керівництвом викладачів Жукової Т. В., Жукової Н. В., Шумлянського В. О. взяли участь у науково-пошуковій конференції “Львів як віддзеркалення епох”.

Львів — стародавнє місто, яке має цікаву історію, воно було свідком зламів епох, зміни влади, повстань та воєн, зберігаючи статус культурної столиці України. Учасники конференції не лише привідкрили завісу невідомих та цікавих сторінок Львова, але й звернули увагу на актуальні проблеми сьогодення, перспективи розвитку нашого краю, чим викликали зацікавленість у слухачів.

Маємо надію, своїми доповідями, вони спонукали досліджувати, цікавитися та пишатися історією рідного краю. Відповідальна за проведення конференції — Жукова Тетяна Володимирівна.

Copy link
Powered by Social Snap