Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

На засіданні адміністративної ради коледжу відбулося нагородження викладачів та студентів коледжу

26 березня п.р., на засіданні адміністративної ради коледжу, відбулося нагородження викладачів за різноманітні заходи, які відбулися під час проведення тижня циклових комісій природничо-наукової та математичної підготовки і загальноосвітньої підготовки (голови циклових комісій Кісіль Марія Михайлівна та Солтис Наталія Василівна). Викладачі двох циклових комісій об’єдналися, щоб підкреслити важливість природничих та математичних дисциплін у всіх сферах життя.

Також грамотами нагороджені і студенти коледжу за досягнуті результати у спортивних змаганнях серед ЗФПО Львівської області у 2023/2024 н.р., зокрема – команда юнаків з волейболу за ІІІ місце, з баскетболу – за ІІ місце, команди юнаків та дівчат – за І місце із шахів.

Пишаємося нашими спортсменами та бажаємо їм перемоги у майбутніх спортивних змаганнях!

Слова подяки і подальших творчих успіхів колегам, спортивних перемог студентам побажав директор ІТ коледжу  Львівської політехніки, д.т.н. Романчук Василь Іванович.

Copy link
Powered by Social Snap