Хорошою традицією стає вивчення суспільно-гуманітарних дисциплін через призму мистецтва.
З цією метою студенти 1 курсу разом з викладачем історії Олексієм Мировським відвідали виставу “Львівське танго” в Національному академічному драматичному театрі ім. М. Заньковецької.
Ця вистава про львівських попзірок 30-х років. Гурт «Ябцьо -джаз» став блискавично популярним, а молоді талановиті музиканти були ніби прототипами майбутніх «Бітлз». Щемливим акцентом вистави є згадка про культуру дорадянського Львова, вплив історичних подій на творчість.
Завдяки виставі студенти переконались, що думка “мистецтво поза політикою” є однозначно хибною.
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231206_080322_698-150x150.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231206_080232_828-150x150.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231206_080325_867-150x150.jpg)