Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Гурток «Моделювання електричних схем»

В ІТ коледжі Львівської політехніки працює гурток «Моделювання електричних схем». На  гуртку студенти мають можливість поглибити знання та практичні  навички за професійним напрямком «Телекомунікації та радіотехніка».

Завдяки цьому гуртку студенти вивчать загальні принципи роботи моделювання електричних схем, способи вимірювання та розрахунку електричних схем, базові поняття та термінологію в процесах моделювання, сучасні програмні засоби моделювання і застосування їх на практиці, принципи моделювання підсилювачів, класифікацію, властивості та застосування електрорадіокомпонентів.

Користуючись  програмним забезпечення Electronics Workbench, зможуть моделювати електричні схеми та здійснювати дослідження цих схем, розраховувати характеристики модульованих схем, застосовувати основні закони та методи розрахунку при збиранні електричних схем, проводити аналіз властивостей електричних кіл.

 

Графік роботи: середа, 15.00-16.20, аудиторія 303

Керівник гуртка: Охремчук Наталія Леонідівна

Copy link
Powered by Social Snap