Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Мобільні додатки від Британської Ради (British Council), щоб покращити англійську

Ми кожного дня проводимо у смартфоні безліч часу. Чому б не використовувати його у такій важливій справі як удосконалення знання англійської?

Розповідаємо про п’ять мобільних додатків для покращення англійської від Британської Ради (British Council).

📌 LearnEnglish Grammar (UK Edition)

Безкоштовна програма, розроблена, щоб допомогти покращити точність граматики англійської мови. Додаток пропонує тисячі запитань, які допоможуть вам потренуватися та закріпити свої граматичні навички.

📌 Johnny Grammar’s Word Challenge

Вікторина для тих, хто вивчає англійську мову, яка допоможе перевірити загальний рівень лексики, правопису та граматики, що вживаються у побутовій англійській мові. Вмикайте таймер і дайте відповідь на стільки питань, скільки зможете в цій 60-секундній вікторині.

📌 LearnEnglish Podcasts

Слухайте повсякденні розмови, записані носіями англійської мови, та вдосконалюйте свою англійську. Ведучі подкастів будуть спілкуватися з різними людьми та обговорювати повсякденні теми, наприклад, улюблених знаменитостей, вечірки, плани на вихідні та міста, де вони хотіли б жити.

📌 LearnEnglish Sounds Right

Для тих, у кого є труднощі зі звуками та вимовою англійської мови, або з розумінням символів фонем алфавіту. Практикуйтесь у будь-якому місці та у будь-який час.

📌 LearnEnglish Videos

Працюйте над навичками аудіювання, читання та розуміння розмовної та ділової англійської. Багато функцій дозволяють вивчати англійську ще веселіше. Відео можна завантажити та дивитися у будь-який час, навіть без підключення до інтернету.

Copy link
Powered by Social Snap