Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

До Міжнародного дня математики у коледжі відбувся “Математичний аукціон” серед першокурсників у рамках

Щорічно 14 березня відзначається наукове свято — Міжнародний день математики, яке започатковане Міжнародним математичним союзом  у 2019 році на конференції ЮНЕСКО. Також цього дня  відзначається Міжнародний день числа Пі.

Доєднуючись до заходів, які сьогодні організовуються з нагоди цих свят у всіх математичних спільнотах світу, викладачі математики ІТ коледжу Львівської політехніки Оксана Мельничук та Марія Кісіль провели пізнавальну  вікторину “Математичний аукціон” серед першокурсників.

Під час вікторини збірні команди кожного відділення мали змогу проявити всі найважливіші і найнеобхідніші навички, потрібні для вивчення математики,  зокрема алгоритмічність, чіткість, логіку, ерудицію, кмітливість, креативність та абстрактне мислення. Відповідаючи на запитання та виконуючи завдання конкурсів, студенти не тільки демонстрували власні знання з математики, а і мали можливість відкрити для себе нові цікаві факти як з історії так і з сьогодення, а також попрактикувати навички невербальної комунікації, уваги та інтуїції.

Усі учасники вікторини проявили активність та продемонстрували високі різнопланові знання. Вирішальну роль зіграла згуртованість,  організованість та командна робота.

За результатами 9 конкурсів визначено кращих знавців математики і логіки – збірну команду Комп’ютерної інженерії!

За результатами конкурсу команди нагороджено грамотами, а усі учасники отримали цікаві лоти від викладачів, які зможуть використати на найближчих заняттях з математики.

Захід проведено у рамках  “Тижня циклових комісій природничо-наукової та математичної підготовки і загальноосвітньої природничо-математичної підготовки”.

Copy link
Powered by Social Snap