Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

ІТ коледж Львівської політехніки підписав Меморандум про співпрацю з ГО «Освітня фундація продуктового ІТ» та отримав акредитацію на впровадження курсу “Створення та розвиток ІТ-продуктів”

 

ІТ коледж Львівської політехніки підписав Меморандум про співпрацю з ГО «Освітня фундація продуктового ІТ» , створеною IT-компанією Genesis. У рамках співпраці коледж отримав акредитацію на впровадження курсу “Створення та розвиток ІТ-продуктів”.

«Освітня фундація продуктового IT» — це громадська організація, створена українською кофаундинговою компанією Genesis, представниками фонду Horizon Capital та Київської школи економіки, задля розвитку IT-освіти та впровадження найкращих практик сучасного бізнес-навчання в українську систему академічної освіти.

Метою цього Меморандуму є сприяння розвитку  освіти і науки, наукової, науково-технічної діяльності для задоволення потреб національної економіки у кваліфікованих кадрах і результатах прикладних наукових досліджень та забезпечення її інноваційного розвитку та підвищення рівня конкурентоспроможності.

Ключовими учасниками даного проекту є  Міністерство цифрової трансформації України; – Міністерство освіти та науки України, компанія Genesis та Product IT Foundation for Education, ІТ коледж Львіської політехніки.

Напередодні 3 представників коледжу Кісіль М., Кагало І., Кагало О. пройшли  програму підвищення кваліфікації  та отримали акредитацію на інтегрування курсу “Створення та розвиток ІТ-продуктів” у коледжі.  Метою курсу є профорієнтація в продуктовому ІТ,  розвиток підприємницького мислення студентів,  посилення практичної складової у закладах освіти та розвиток продуктового ІТ.

Тож, з вересня 2023 року наші студенти матимуть можливість опановувати курс та вивчати “Продакт менеджмет”, “Маркетинг IT-продуктів”, “Поведінку споживачів”, “Аналітику в продуктовому IT”, “Технічну розробку продуктів”, “UI/UX дизайн”,” Найм та роботу в команді”.

Дякуємо учасникам проекту за можливість та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Copy link
Powered by Social Snap