Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Можливості фінансування для проведення цифрових заходів Meet and Code 2023

Ресурсний центр ГУРТ як офіційний представник і партнер TechSoup  Europe в Україні щороку влаштовує конкурс серед організацій громадянського суспільства на проведення дитячих і молодіжних заходів з розвитку цифрових навичок в рамках європейської ініціативи Meet and Code. Цьогоріч не виняток, і ми продовжуємо підтримувати українські ОГС в намаганні покращити знання нашої молоді та заохотити їх до вибору цифрових професій майбутнього.

Запрошуємо усі українські організації подавати свої ідеї цифрових заходів у власних громадах. Це можуть бути як онлайн, так і офлайн заходи за умов дотримання правил безпеки. Майстер-класи, хакатони, семінари з програмування, лекції, кінопокази, конкурси, ночі кодування, курси робототехніки – вибирайте той формат заходів, який побажаєте.

На реалізацію кожної вибраної у ході конкурсу події буде виділено фінансування у розмірі 19 000 грн, тож подавайте якнайбільше цікавих та розвиваючих ідей. 

Щоб подати заявку, вам потрібно зареєструватись або увійти у свій обліковий запис на сторінці Meet and Code.

Базові критерії цифрових подій: 

– цільовою аудиторією є діти і молодь, участь для них має бути безкоштовною;

– захід має бути присвячений темі цифрових навичок: програмуванню, кодуванню, робототехніці, кібербезпеці, IoT, штучному інтелекту та іншим темам, пов’язаним з технологіями;

– період реалізації заходів з 1 вересня по 31 жовтня 2023 року;

– заходи мають бути проведені на підконтрольній українському уряду території.

Докладніше про умови участі читайте на сторінці ініціативи Meet and Code тут.

Термін подачі заявок триває до 13 вересня 2023 року включно. 

Якщо у вас виникають питання, не вагаючись пишіть їх у коментарях до цього оголошення, а також перегляньте найбільш поширені питання та відповіді на них у розділі Часті питання.

Ініціатива Meet and Code фінансується Amazon та SAP і реалізується Haus des Stiftens gGmbH та TechSoup Europe спільно з мережевими партнерами в 25 країнах. Ресурсний центр ГУРТ є мережевим партнером в Україні, TechSoup Україна. 

Copy link
Powered by Social Snap