Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

“Майже про все на світі”

У рамках тижня циклової комісії математичних і науково-природничих дисциплін викладачі Мельникова О.В. та Кісіль М.М. провели інтелектуально-розважальну гру “Майже про все на світі”. Студенти груп ЕЗб-41, ЕЗп-32, ЕЗб-33 та ДОп-14 утворили команди з досить креативними назвами: “Романтичні екологи”, “Стильні біологи”, “Мрійливі географи” та “Довірливі хіміки”.

Учасники мали нагоду скласти карту України маючи в наявності кожну з областей окремо та відкрити “чорну скриньку” де знайшли предмети, пов’язані з фізикою, хімією, математикою, біологією, екологією та географією. Гарною нагодою перевірити ерудицію присутніх була можливість розв’язати практичні математично-природичі задачі.
Опісля всім учасникам була надана можливість відправитися у відпочинковий тур відомими містами світу. Підсумком гри стали змагання лідерів команд.

З невеликим відривом перемогла у цій грі команда мрійливих географіфв. Вітаємо учасників групи ЕЗб-33 з успіхом та бажаємо всім нових звершень!

Copy link
Powered by Social Snap