Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Львівська політехніка запрошує абітурієнтів на “Наукові фестини”

“Наукові фестини” у НУ “Львівська політехніка” вже стали невід’ємною складовою вступної кампанії університету. Легкий формат, цікаве наповнення програми допоможуть школярам за кілька годин дізнатися про переваги навчання в Політехніці, а також відкрити можливості для саморозвитку, реалізації талантів і надихнутися неймовірно теплою атмосферою.


21 квітня об 11:00 подвір’я біля головного корпусу Львівської політехніки наповниться галасливими бесідами, захопливими вигуками та радісними емоціями, адже яскраві намети, в яких 16 навчально-наукових інститутів представлятимуть все найпривабливіше і найцікавіше, що отримають ті, хто вступить до них на навчання, ― це завжди місце відкриттів і цікавих експериментів.

“Ті, хто відвідає наші “Наукові фестини”, матиме нагоду не лише дізнатися про освітні програми, спеціальності, адже ця та багато іншої інформації є на сайті Львівської політехніки, а передовсім відчують атмосферу університету, надихнуться тим, що є лише в Політехніці. Зрештою, це допоможе зрозуміти, чи університет чимось їх вразив, чи виникає бажання тут навчатися. Це, мабуть, головна мета цього заходу”, – зазначила проректорка з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Лілія Жук.

Досвід попередніх років свідчить, що саме завдяки неформальній атмосфері, легкому спілкуванню, учні старших класів відкривають для себе справжню Політехніку.

Детальніше про те, чим будуть наповнені Наукові фестини, читайте в програмі.

Перегланути програму “Наукових фестин”

Copy link
Powered by Social Snap