Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Куратор Оксана Цебенко провела виховну годину в групі ОК-41 на тему “Гендерна (не)рівність”

14 листопада викладач ІТ коледжу, куратор Оксана Цебенко провела виховну годину в групі ОК-41 на тему “Гендерна (не)рівність”. В ході заходу студенти переглянули презентацію та жваво й активно обговорили доповідь її автора.

Оксана Цебенко зазначає: «Проведена виховна година – реалізація чергового етапу організації виховних заходів на психологічну тематику. Вже вкотре переконуюсь, що сучасна студентська молодь і, зокрема, студенти випускної групи, з якою я працюю як куратор, цікавляться питаннями гендерної рівності в сучасному світі. Гендерна рівність визначається як ідея і практика, спрямована на забезпечення рівних прав, можливостей та обов’язків для всіх осіб, незалежно від їхньої статі чи гендерної ідентичності. Забезпечення гендерної рівності є ключовим аспектом справедливості та прав людини. Гендерна рівність сприяє соціальній стабільності, економічному розвитку та політичній активності. Вона допомагає розкрити потенціал всіх членів суспільства і сприяє розвитку різноманітності.»

Автор презентації, студентка групи ОК-41 Анастасія Баран наголосила: «В сучасному світі існує чимало гендерних стереотипів. Вони можуть виявитись шкідливими, можуть пригнічувати індивідуальне самовираження та творчість, а також перешкоджати особистому та професійному зростанню.»

На виховній годині студенти розглянули поняття «Гендерні стереотипи» та «Гендерна дискримінація», проаналізували чоловічу та жіночу стереотипні ролі в суспільстві, обговорили приклади гендерної нерівності, зокрема в освіті та роботі, а також дали визначення поняттю гендерного насильства. Крім того, було розглянуто статистичні дані Всесвітньої організації охорони здоров’я та Національної соціальної сервісної служби України.

Перегляньте презентацію 

Copy link
Powered by Social Snap