Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Креативність та технічна майстерність: студенти КН-31 захистили курсові роботи з предмету “WEB-технології та WEB-дизайн”

Завершення семестру у студентів завжди асоціюється із сесією, а у старшокурсників це ще й захист їхніх індивідуальних напрацювань у вигляді курсових та дипломних робіт.
16-17 травня відбувся захист курсових робіт з дисципліни WEB-технології та WEB-дизайн (викладач Марія Кісіль) студентами групи КН-31 відділення Комп’ютерних наук та інформаційної діяльності.

У процесі виконання роботи студенти аналізували основні технології розробки вебсайтів, досліджували специфіку веброзробки у галузі, по якій розробляли власний сайт, планували процес його написання. Практична частина роботи передбачала розробку елементів дизайну та технічну частину – написання сайту на HTML, CSS та з елементами JavaScript.

Під час захисту робіт студенти продемонстрували високі знання та вміння у вказаній галузі. Частина робіт виділялася якісним креативним дизайном, тоді як інші приділили більше уваги технічній частині – якісний цікавий функціонал, реалізація зручної навігації та важливих деталей, оригінальні рішення тощо.

Вітаємо студентів з успішним початком заліково-екзаменаційної сесії – захистом курсової роботи! Попереду іспити і технологічна практика, тож наснаги вам і високих результатів!

Copy link
Powered by Social Snap