Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

В ІТ коледжі Львівської політехніки відбулося військово-спортивне свято «Козацькі забави»

27 вересня 2023 р. , напередодні  Дня Захисника та Захісниць  Вітчизни, свята Покрови  Пресвятої Богородиці, в ІТ коледжі Львівської політехніки відбулося військово-спортивне свято «Козацькі забави».  Адже справжній козацький дух  споконвіку присутній у душі кожного українця, а особливо у наш час, коли наші славні воїни ЗСУ захищають українську землю від російського агресора.  

Цьогоріч, на святі панував козацький патріотичний дух, енергія, завзяття, прагнення до перемоги.  І через сотні літ козаки залишаються наставниками для кожного українця, їх поважають, ними захоплюються і прагнуть наслідувати. Козацької сили волі і духу боялися найлютіші вороги, захоплювалися їхніми вміннями в бою і в розвагах, вірності своїм побратимам та своїй цілі. Наших козаків поважали  всюди, бо кожен з них мав честь і гідність. І такими є наші захисники України сьогодні, сміливими, мужніми, віддаючи своє життя за рідну землю та мирне небо над країною.

Хвилиною мовчання, учасники свята вшанували пам’ять усіх хто віддав своє життя за Україну, за збереження її територіальної цілісності та суверенітету.

У програмі свята були проведені естафети із стрибків в мішках, піднімання гирі, стрибки в довжину, метання м’яча в ціль, долання смуги перешкод, перетягування линви. Участь у таких випробуваннях загартовує та виховує справжній патріотичний дух учасників, які з усіх сил боряться за перемогу.

Переможці та призери в кожному виді спорту були нагороджені грамотами 

Незабутні емоції, поєднання духовності студентства та наставників надовго залишиться у пам’яті тих, хто буде присутнім на цьому дивовижному заході!

Віримо у нашу молодь!

Наближаємо перемогу!

Пишаємося нашими воїнами ЗСУ та вітаємо їх із Днем Захисника та Захисниць України!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Copy link
Powered by Social Snap