Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Відбулась студентська науково-пошукова конференція “Природничі науки в інноваційних технологіях” у рамках Тижня циклових комісій природничо-наукової та математичної підготовки і загальноосвітньої природничо-математичної підготовки

Сьогодні, 12 березня, у рамках “Тижня циклових комісій природничо-наукової та математичної підготовки і загальноосвітньої природничо-математичної підготовки” відбулася студентська науково-пошукова конференція “Природничі науки в інноваційних технологіях”.

Метою конференції було зібрати зацікавлену, не байдужу до стану сучасної науки студентську молодь, обговорити питання впливу природничих наук на розвиток інноваційних технологій та суспільства загалом.

Учасники конференції виступили з доповідями на актуальні теми сьогодення з математики, інформатики, фізики, хімії та біології. Усі доповідачі показали високий рівень підготовки із досліджуваних тем, підкріпили власні доповіді якісними презентаціями та ефектними виступами.

За підсумками роботи студенти отримали сертифікати учасників Студентської науково-пошукової конференції “Природничі науки в інноваційних технологіях”

Copy link
Powered by Social Snap