Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

«Кіберкозацтво» ІТ коледжу Львівської політехніки

(Ілюстрація створена студентами ІТ коледжу Львіської політехніки)(Ілюстрація створена студентами ІТ коледжу Львіської політехніки)

Мета цього проекту допомагати нашим воїнам боротися з ворогом на інформаційному фронті, шляхом блокування пропагандистських ЗМІ, та DDoS-ингу важливо стратегічних ресурсів.

Суть DDoS атаки полягає в масованому бомбардуванні пакетами або запитами центрального сервера, що призводить до його перевантаження та зупинення роботи. Запити генеруються і відправляються з великої кількості зламаних або під наглядом нападників.

Щодо блокування пропагандистських засобів масової інформації, тут все дуже просто, надсилаємо скарги на аккаунт. Чим більше скарг тим більше правди в світі.
Як то кажуть, «Брехня — доля рабів, вільні люди повинні говорити правду».

Задай собі питання: “Що я можу зробити в такий час?”
А ми дамо тобі відповідь: “Кожен воює на своєму фронті!” Приєднуйся до ІТ-армії від нашого коледжу!

Студентами нашого IT коледжу було створено Discord Server «Кіберкозацтво», метою якого є здійснення DDoS-атаки проти російських пропагандистських ЗМІ та сайтів уряду, боротьба з кремлівською пропагандою та дезінформацією, блокування російських соц-мереж, підписання петицій тощо.


Запрошуємо усіх бажаючих доєднатися до нашого серверу «Кіберкозацтво» за посиланням:
https://discord.gg/UGQx3NpAwG
Спільними зусиллями наближаймо омріяну ПЕРЕМОГУ! 🇺🇦

Copy link
Powered by Social Snap