Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Караоке-конкурс скоромовок

А СЬОГОДНІ У НАС – КАРАОКЕ-КОНКУРС СКОРОМОВОК!

Близько 40 учасників взяли участь у проведенні Караоке-конкурсу на кращого читця скоромовок, що проходив 25 лютого 2016р. у ВСП Львівський коледж «Інфокомунікації» Національного університету «Львівська політехніка».

Скоромовки різного характеру і тематики читали студенти, викладачі навчального закладу та конкурсанти. Змагання у вимові важковимовних слів, звуків, фраз, текстів створювали неабиякі труднощі – не всім вдавалося швидко й виразно читати скоромовки. Були і жартівливі моменти.

Усю святкову і радісну атмосферу створили студенти групи ДО-15 (діловоди) під керівництвом класного керівника Філяровської Оксани Василівни. Чітка і правильна мова ведучих Коваль Андріани та Ващишина Андрія, їх вміння самим продемонструвати мовні навики були відзначені журі та глядачами.

Студенти групи Савіцька Іванна та Загайко Христина показали справжній професійний майстер-клас з вправляння над читанням скоромовок. Виконані ними вправи на розвиток дикції та мовлення зацікавили не лише журі, а й глядачів, які вправно повторювали їх.

У ході конкурсу використано цікаві презентації, цікавинки з історії розвитку ораторського мистецтва, видатних ораторів від античності до сьогодні.

Конкурсанти виконували різні завдання: читали на пам’ять по 10 скоромовок; змагалися у незвичному конкурсі – прочитати скоромовку з радістю, плачем, жалем та ін. емоціями. Вправними у цьому конкурсі виявилися: Банах Марія (СК-15), Михайляк Марія (ДО-15), Світлик Наталія (МД-23), Бетрушкевич Зоя (СК-15), Кузнецька Христина (МД-23), Білінська Тетяна (ДО-15), Щур Ірина (МД-23), Кудряшова Тетяна (ПЗ-15), Патинко Андріана (ДО-33), Дмитрук Іванна (ДО-15).

Наступні конкурси вимагали неабиякого вміння у конкурсантів обрати скоромовки з капелюха і прочитати їх без підготовки. Оплески глядачів і компетентність журі визначили двох студентів-фіналістів: Кудряшову Тетяну (ПЗ-15), Кузнецьку Христину (МД-23). Нелегким для них виявився двобійний етап конкурсу – прочитати виразно, швидко, чітко, правильно, без перекручування слів текст найдовшої скоромовки українською мовою. Глядачі могли не лише слідкувати як читають конкурсанти за висвітленим текстом на екрані, а й подивитися відеоматеріал правильного читання даного тексту.

Крім цього ведучі залучали глядачів, заохочували у читанні скоромовок, останні переконалися – читання скоромовок це справжнє мистецтво, якому треба старанно вчитися.

Учасники караоке-конкурсу змагалися у 4 турах, три з яких оцінювало журі, а останній – глядачі, шляхом незвичайного голосування. Глядачі повинні були кинути горіхи у капелюх одного із фіналістів. Хоча у залі був відчутний тріскіт горіхів (для студентів це пора обіду), все ж їх вистарчило для визначення переможця.

Найкращим читцем скоромовок коледжу було визнано студентку групи ПЗ-16 Кудряшову Тетяну.

Глядацькі симпатії було віддано студентці групи МД-23 Кузнецькій Христині.

Вітання студентам-переможцям прозвучали від заступника директора Мудракової Лідії Едуардівни, старшого майстра Куровської Любов Миколаївни, викладачів – Шеремети Любов Андріївни, Вербовської Оксани Василівни, Огоновської Галини Богданівни, Колодій Ольги Дмитрівни та Філяровської Оксани Василівни.

ВІТАЄМО СТУДЕНТКУ ГРУПИ ПЗ-16 КУДРЯШОВУ ТЕТЯНУ З ЗАСЛУЖЕНОЮ ПЕРЕМОГОЮ!!!

Copy link
Powered by Social Snap