Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Безкоштовні курси JAVASCRIPT BEGINNER та ADVANCED від University Sigma Software

University Sigma Software запрошує на безкоштовні курси

1) ONLINE КУРС JAVASCRIPT З НУЛЯ

Цей базовий курс розроблений спеціально для тих, хто хоче з нуля освоїти одну з найпопулярніших сьогодні мов програмування – JavaScript. Ми будемо розбирати кожну тему програми простою і зрозумілою мовою, переходячи від теорії до практики. Отримані в ході навчання знання і навички, допоможуть тобі не тільки розібратися в трендовій технології, а й закласти міцний фундамент свого подальшого розвитку в напрямку Backend і Frontend development.

JavaScript є однією з ключових технологій для веброзробки. Це мова програмування, яка дозволяє створювати інтерактивні вебсайти та застосунки. Якщо ти цікавишся веброзробкою, цей курс саме для тебе!
Володіння JavaScript відкриє перед тобою двері до різних кар’єрних можливостей, включаючи роботу веброзробником, фронтенд-розробником, бекенд-розробником, розробником мобільних застосунків і багатьма іншими.

В першу чергу програма розроблена для початківців, які хочуть освоїти JavaScript з нуля, не маючи базової підготовки, а також на тих, хто вже має базові знання програмування, але вивчав іншу мову.

Програма та реєстрація на сайті 

2) КУРС JAVASCRIPT ADVANCED

Індивідуальна програма прокачки JavaScript скілів Learn On . За 3 місяці перейдеш від рівня “джуна” до “мідла” у JavaScript і  піднімете рейт на наявному проєкті, або ж знайдете новий.

Що ти отримаєш:
– інтенсивна прокачка за напрямком JS від джуна до мідла
– розвиток soft та hard скілів
– відшліфована система навчання
– індивідуальний супровід ментора
– командна робота
– персональний підбір матеріалів
– доступ до бази внутрішніх навчальних матеріалів
– коло однодумців та професіоналів

Програма та реєстрація на сайті

Copy link
Powered by Social Snap