Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

 “Навчати та навчатись в умовах війни – наші сили і виклики” ITeachers Meet-Ups! від SoftServe

Продовжувати працювати в умовах війни – справжній виклик! Особливо для представників сфери освіти, адже ви є прикладом та натхненником для своїх учнів та студентів!

Аби допомогти адаптуватись кожному із вас до нових реалій життя та роботи зокрема, компанія SoftServe обрала актуальну тему для онлайн-зустрічі в рамках ITeachers Meet-Ups, де разом із Наталею Кубою, директоркою центру навчальної майстерності компанії SoftServe, буде обговорено:

🟣 Передумови і запоруки розвитку – на що ми повинні зважати саме зараз
🟣 Сенси, дії, відчуття – рівні і способи присутності тих, хто вчиться, і тих, хто навчає
🟣 Де наші ресурси і опори – як продовжувати рух у найскладніші часи

Реєстрація на захід за посиланням

Зустрічі ITeachers Meet-Ups! це серія зустрічей для викладачів від компанії SoftServe, що дозволить краще розуміти потреби та формувати стале ком’юніті, готове до впровадження спільних проектів та покращення ІТ освіти разом. Зустрічі будуть корисними для викладачів та методистів, які прагнуть навчати сучасних навичок, формувати актуальні освітні програми та розуміти потреби студентів і роботодавців.

Приєднуйтесь до Телеграм-чату, який об’єднав понад 600 викладачів зі всієї України. У чаті освітяни діляться досвідом, спілкуються та нагадують про актуальні події.

Виникли питання? Організатори дадуть відповідь на них в чаті, що вище, або за адресою: universities_cooperation@softserveinc.com

Долучайтесь до зустрічі онлайн!❤️

Copy link
Powered by Social Snap