Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

ІТ коледж Львівської політехніки відзначили грамотою за участь в акції “Смілива гривня”

Учасники благодійної акції “Смілива гривня”, під час якої “мобілізовували” монети на підтримку ЗСУ, зібрали майже 5 млн грн. Свій внесок у цей збір зробив також ІТ коледж Львівської політехніки. Нацбанк відзначив наш навчальний заклад грамотою та подякував за “високу громадянську позицію, патріотизм і вагомий вклад у наближення нашої перемоги”.

Збір монет на потреби оборони тривав по всій Україні упродовж трьох місяців – з 1 серпня до 31 жовтня цього року. Сума зібраних коштів перераховувалася на спецрахунок Національного банку, відкритий для потреб сил оборони України.

Кожен міг передати для допомоги українським військовим монети номіналом 10, 50 копійок та 1, 2, 5, 10 гривень через широку мережу банків-партнерів.

Скринька для збору монет стояла в холі на першому поверсі ІТ коледжу.

За словами організаторів, участь у акції взяли 2 573 навчальні заклади з усіх куточків України, навіть з окупованих територій.

Заступник голови Нацбанку України Олексій Шабан зазначив: “Ми надзвичайно вдячні кожному, хто робить свій внесок у перемогу, навіть, якщо йдеться лише про 10 копійок. Війна триває, і підтримка українським захисникам зараз потрібна, як і в перші дні війни. Українці це добре розуміють і постійно об’єднуються, щоб допомагати та підтримувати захисників України на фронті”.

Copy link
Powered by Social Snap