ІТ коледж Львівської політехніки долучився до Всеукраїнської акції “Книга зцілює”. Це збір українськомовних книг для наших захисників, котрі перебувають на лікуванні у шпиталях.
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/книги1-768x1024.jpg)
Бібліотекар коледжу Новицька Ірина Миронівна зробила підбірку з книжок українських класиків, сучасних письменників та книг з історії України. Студенти ці книги відвезли на точку збору в “Комфорт-бібліотеку для дітей на Патона”.
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/книги11-1024x768.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/книги12-1024x768.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/03/книги13-1024x768.jpg)