Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Працівники ІТ коледжу Львівської політехніки пройшли навчання з цивільного захисту

У четвер, 10 листопада, у ІТ коледжі Львівської політехніки відбулось об’єктове тренування з питань цивільного захисту та спеціальне протипожежне тренування керівного складу та працівників коледжу.

Навчання відбулось під керівництвом директора коледжу Романчука Василя Івановича.

У навчаннях взяли участь заступник начальника відділу ЦЗ УЗНС та ЦЗ по Львівській МТГ ГУ ДСНС України у Львівській області Тарас Бурий та представник навчально-методичного центру Цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області Ігор Авдєєв.

Ігор Вікторович провів для працівників коледжу лекцію-презентацію щодо дій при виникненні пожежі чи надзвичайній ситуації. Він розповів про види, будову та правила користування засобами індивідуального захисту органів дихання. Також працівники дізнались про засоби радіаційного та хімічного захисту у разі застосування ядерної зброї та інших видів зброї масового ураження проти України в умовах воєнного стану.

Тарас Зеновійович зазначив, що в умовах воєнного стану навчання працівників діям у надзвичайних ситуаціях вкрай важливе. Він розповів про алгоритм евакуації дітей та студентів з навчального закладу під час замінування, та що робити під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Під час другого етапу навчань працівники ІТ коледжу спробували на практиці самостійно погасити умовну пожежу на території навчального закладу.

Переглянути презентацію про засоби індивідуального захисту.

Copy link
Powered by Social Snap