Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

IТ коледж Львівської політехніки долучається до масштабної інформаційної кампанії «Тиждень цифрової освіти»

#DiiaDigitalEduWeek

Як думаєте, чи можна дивитись серіали і при цьому отримувати нові знання та розвиватись? Можна, якщо йдеться про освітні серіали від національного проєкту Дія.Цифрова освіта!

IТ коледж Львівської політехніки долучається до масштабної інформаційної кампанії «Тиждень цифрової освіти», щоб сприяти покращенню цифрових навичок серед українців.

Рекомендуємо переглянути серіали про програмування, цифрові професії та кібербезпеку та підтвердити свої знання сертифікатом!

Тож обирайте, що подивитися🍿:

👉🏻Програмування для новачків (https://osvita.diia.gov.ua/courses/programming-for-beginners)

Курс спрямований на те, щоб довести, що програмувати може кожен. Остання серія – це практичні поради від досвідчених програмістів про те, як знайти роботу після навчання. У практичних завданнях курсу кожен зможе написати свій перший код.

👉🏻Нові цифрові професії (https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-professions)

Ви дізнаєтесь про затребувані нові цифрові професії, зокрема: діджитал-маркетолог, SMM-спеціаліст, Front-end- та Back-end-розробник, QA (тестувальник програмного забезпечення), UI/UX-дизайнер, бізнес-аналітик, сybersecurity engineer, devOps engineer, product manager.

👉🏻Створення та розвиток ІТ-продуктів (https://osvita.diia.gov.ua/…/stvorenna-ta-rozvitok-it…)

Віртуальний курс-стажування від Genesis, щоб дізнатися більше про продуктові ІТ-компанії, інноваційні професії та бізнес-складову створення успішних цифрових продуктів.

👉🏻Обережно! Кібершахраї (https://osvita.diia.gov.ua/cou…/attention-cyber-fraudsters)

Під час курсу ви дізнаєтесь, як не стати жертвою кібершахраїв та захиститись від дій зловмисників. Також засвоїте покрокові інструкції для ефективного захисту своїх приватних даних, та дізнаєтесь про вдалі приклади боротьби з кібератаками.

👉🏻Основи кібергігієни (https://osvita.diia.gov.ua/courses/cyber-hygiene)

Цей курс покликаний допомогти засвоїти базові принципи кібергігієни та типові алгоритми дій у разі виявлення ознак інформаційних атак. Участь у курсі рекомендується державним службовцям та посадовим особам органів місцевого самоврядування.

Повний список освітніх серіалів можна знайти тут https://osvita.diia.gov.ua/courses

Дивіться освітні серіали й діліться своїми успіхами в сторіс з позначкою @diia.education.

🤓Запрошуємо також перевірити свою цифрову грамотність за допомогою національного тестування Цифрограм. https://osvita.diia.gov.ua/digigram Після складання тесту можна отримати сертифікат, що підтверджує ваші знання.

Copy link
Powered by Social Snap