Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

IT Fundamentals for Ukrainian Switchers — спецпроєкт від EPAM University

IT Fundamentals for Ukrainian Switchers — спецпроєкт від EPAM University!

Безкоштовна навчальна програма розроблена для українців, які хочуть опанувати базову специфіку сфери ІТ та отримати знання з розробки програмного забезпечення — незалежно від попереднього досвіду, освіти, віку чи країни, в якій зараз перебувають.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ДЕТАЛІ
• Реєстрація: https://epa.ms/F-UpSkill
• Початок навчання: доступ до платформи учасники отримають одразу після реєстрації. Перші навчальні модулі відкриються вже 19 квітня.
• Формат: самостійне вивчення матеріалів за відео; щотижневий прямий ефір з експертами для обговорення виконаних завдань, відповіді на запитання учасників.
• Мова: навчальний контент в форматі відеозаписів викладено англійською, прямі трансляції проводитимуться українською.
• Вартість: безкоштовно, на всіх етапах для всіх учасників.
• Аудиторія: українці будь-якого віку, які мають доступ до інтернету, час та бажання опанувати одну з ІТ-професій.

📌

Спробувати свої сили в ІТ на цій програмі можуть УСІ БАЖАЮЧІ, для старту НЕ ПОТРІБНО проходити тести, співбесіди чи будь-які інші відбіркові етапи. Просто реєструєтеся, заходите на платформу і починаєте навчання.

 З цим проєктом кожен українець може зробити перші кроки до нової кар’єри без будь-яких обмежень, повністю безкоштовно і під керівництвом експертів ЕРАМ.

 Наше майбутнє в наших руках: запрошуємо зробити перший крок до нього просто зараз, зареєструвавшись та розпочавши навчання – 

🔗

https://epa.ms/F-UpSkill!

Copy link
Powered by Social Snap