Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Ірина Нікітеко успішно опанувала методику викладання міжнародної програми з підприємництва від JA Ukraine

Викладач  ІТ коледжу Львівської політехніки  Ірина Нікітеко успішно опанувала методику викладання міжнародної програми з підприємництва “Компанія”, яке було організоване Junior Achievement Ukraine для викладачів Львівської та Тернопільської областей.

Педагоги змогли ознайомитися з методикою викладання курсу «Компанія», попрацювати в командах над генерацією та аналізом власних бізнес-ідей, а також познайомитися з методичним забезпеченням курсу та навчальною платформою. Також педагоги спробували себе у ролі учнів, коли працювали у командах і над практичним втіленням матеріалу курсу.

«Дуже вдячна компанії  JA Ukraine за надану можливість навчатись самій і навчати студентів такій практичній дисципліні, яка може допомогти підняти рівень економіки України. Це наближає нас до Перемоги.» — поділилась враженнями Ірина Аркадіївна Нікітенко.

У результаті тренінгу кожен викладач отримав сертифікат про проходження навчання, а також багато позитивних емоцій від спільної роботи.

«На цих заходах ми тренуємо вчителів викладати курс з підприємництва. Окрім цього, протягом навчального року їм ще додатково допомагають запропоновані нами бізнес-ментори, які передають учням свій підприємницький досвід. Вже на практиці. Минулого року до програми «Компанія» долучилося 37 закладів освіти з двох регіонів, створивши 40 учнівських міні-компаній. Цього року у нас планується понад 300 закладів освіти з 12 регіонів. Це означає масштабне залучення молоді до навчання підприємництву і створенню власних компаній. Ми з гордістю можемо сказати, що Junior Achievement Ukraine допомагає підприємництву рухатися Україною», – розповідає Андрій Турак, директор з розвитку JA Ukraine.

Вітаємо нашу колегу з новими здобутками, дякуємо організаторам за можливість!

 

Copy link
Powered by Social Snap