Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Реєструйтеся на безплатну програму «Інженер БПЛА. Базовий курс»

Prometheus спільно з проєктом Victory Drones Фонду Dignitas відкрили для реєстрації безплатну програму навчання «Інженер БПЛА. Базовий курс».

Цей базовий курс дозволить засвоїти основні знання з інженерії безпілотних літальних апаратів та підготує до зборки та ремонту дронів.

Через війну з рф тема підготовки інженерів-конструкторів та розвитку галузі БПЛА загалом надзвичайно актуалізувалася. Нині це один із ключових чинників, що безпосередньо наближає нас до перемоги та дає змогу зберегти безліч життів. Там, де немає дронів, розхідним матеріалом стають люди.

Дрони – невід’ємна та важлива частина нашого озброєння. За даними Держслужби спеціального зв’язку та захисту інформації, до кінця року кількість українських дронів в Збройних Силах України має зрости до десятків тисяч різних безпілотників. Інженерія дронів важлива для захисту країни та розвитку економіки.

Завдання курсу – надати базові знання з інженерії БПЛА та залучити в цю галузь  якомога більше громадян, які зможуть створювати технологічні рішення задля перемоги України.

Без розуміння аеродинаміки інженеру не визначити оптимальну форму та конфігурацію безпілотника. Без опанування основ метеорології не спроєктувати оптимальні технічні характеристики.

Унікальність курсу – у складі експертів. Частина авторів – носії фундаментальних академічних знань. Поруч із ними курс створювали військові з досвідом використання дронів у зоні бойових дій. Експертна команда об’єднала зусилля заради того, щоб ви отримали необхідні знання.

Цільова аудиторія – небайдужі громадяни України, які прагнуть опанувати нові навички, отримати практичні знання. Для проходження курсу не потрібні спеціальні навички, тільки ваше бажання зробити свій внесок у перемогу над ворогом. Запрошуємо військових, які втратили кінцівки і готові повернутися до допомоги фронту, працюючи в інженерії.

Під час навчання слухачі зможуть опанувати мінімально необхідні для інженерів БПЛА знання з основ аеродинаміки та метеорології; дізнатися про види БПЛА, їхню будову, особливості застосування та ремонту; подивитися, як у реальних умовах відбувається технічне обслуговування, вдосконалення або ремонт БПЛА; підготуватися до спеціалізованого навчання та майбутнього працевлаштування інженерами БПЛА.

Організатори нададуть базові інженерні знання якомога більшій кількості людей, які зацікавляться темою і зможуть надалі розвиватися в професії Інженер БПЛА.

Також,  триває реєстрація на  безплатний курс, що навчить збирати дрони «Народний FPV»

 

Copy link
Powered by Social Snap