Пропонуємо вашій увазі нову рубрику “#голос_випускників” та перше інтерв’ю з Анною Левицькою, головою студентської ради 2023-2024 навчального року, старостою групи ОК-41 та студенткою-випускницею спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія».
— Добрий день, Аню, розкажіть більше про себе, вашу діяльність у коледжі.
— Вітаю! Мені 19 років, навчаюсь на 4 курсі спеціальності 123 «компʼютерна інженерія» на освітньо-професійній програмі «Обслуговування компʼютерних систем і мереж» здобуваючи фахову передвищу освіту, люблю малювати, фотографувати та грати на гітарі. Староста прекрасної групи ОК-41 та голова студентської ради 2023-2024 н.р.
— Чому Ви обрали коледж та спеціальність «Комп’ютерна інженерія»?
— Обрала наш коледж через чудову матеріальну базу та викладачів, які знають свою роботу. Коли я вперше прийшла на екскурсію (лютий 2020 року) мене зустріла чудова атмосфера коледжу, якого не хотілось покидати, викладачі дуже цікаво розповідали про спеціальності, відповідно, я дуже захопилася вступом саме в цей коледж та подала документи лише сюди, адже з перших хвилин я відчула, що хочу тут навчатись. Також, відмічу банальну, але важливу річ: хороше транспортне сполучення у районі, де знаходиться коледж, це дуже важливо як і для мене так і для кожного студента та працівника коледжу, адже усім нам важливо вчасно добратися на пари/на роботу.
Обрала я 123 спеціальність оскільки дуже цікавлюсь архітектурою компʼютерів. Для мене це є дійсно цікавий досвід. Дуже цікаво пізнати з чого вони складаються, як програмуються мікроконтролери та програмування загалом. Дуже рада, що навчаюсь на компʼютерній спеціальності і змогла навчитись багатьом речам, яких не знала.
— Що найбільше мотивує Вас у навчанні?
— Першочергово мене мотивує те, що завдяки отриманим знанням у коледжі я зможу допомогти нашій країні, оскільки я отримую багать корисних та цікавих знань, які точно пригодяться мені у житті та на роботі. Особливо це стосується всього, що повʼязано з «залізом» компʼютерів. Це — моя улюблена ніша у навчанні на 123 спеціальності.
— Цьогоріч Ви завершуєте навчання у коледжі. Поділіться враженнями про навчання, викладачів. Що Вас надихає та підтримує? Як Ви справлялися з викликами, труднощами під час навчання?
— Дуже радію та вже сумую… Радію тому, що отримала багато знань та познайомилась з чудовими людьми. Радію, що маю чудову групу та прекрасного куратора і не зважаючи на те, що випуск незабаром , я вже сумую за часами, які я проводила тут. Дуже шкода, що через обставини, які стались протягом 4-ох років 70% навчання ми провели дистанційно. Не зважаючи на такий формат навчання викладачі викладали нам усе по максимуму і давали нам жагу до знань, за що я їм безмежно вдячна!
З труднощами справлялась легко, головне — вірити в те, що усе буде добре та мотивувати себе йти далі, незважаючи ні на що!
— Розкажіть, що таке студентська рада? Поділіться своїм досвідом голови студентської ради ІТ коледжу Львівської політехніки. Які ініціативи Вам вдалося зробити? Що Ви б хотіли порадити наступникам?
— Студентська рада, це не просто орган самоврядування в коледжі. Це велика та потужна команда, яка готова проявити ініціативу та мотивувати студентів проявити свої лідерські здібності та таланти. Ми цінуємо кожного студента, ми цінуємо кожну ініціативу і завжди готові її підтримати, завжди готові розправити крила. Адже ми повинні бути активними та працювати на благо України.
Досвід голови студентської ради, насправді, є достатньо насиченим, іноді важким, але дуже цікавим! Це про ініціативи, це про відповідальність, це про «тримати руку на пульсі» з студентами та йти з ними завжди кроком вперед.
Ініціатив було багато, ми впровадили “Студентську осінь” та “Весну коледжу”, для того щоб кожен студент міг проявити свої таланти, це зміна формату роботи студенської ради, це волонтерство для наших Збройних Сил та багато іншого. Я дуже рада, що отримала такий цінний досвід у житті коледжу.
Хочу порадити своїм наступникам лише одне: витрачайте ресурси правильно і ви зможете все! Це дуже важливо, адже обіймати посаду голови студентської ради — це в першу чергу про насиченість роботи, особливо – творчої.
— Які знання та навички, здобуті у коледжі, Ви використовуєте у своїй професійній діяльності? Як навчання у коледжі вплинуло на Вас?
— Використовую в першу чергу свої знання з web-програмування та творчі знання, бо у коледжі Ви не просто здобудете технічні знання, а й зможете отримати багато досвіду з творчим підходом до кожного поставленого завдання. Навчання в коледжі мені дало поштовх рухатись у сфері інформаційних технологій, дізнатись те, чого не знала, адже наші викладачі — професіонали своєї справи і готові завжди допомогти, щоб Ви знали багато цікавого та підтримати у всіх Ваших починаннях.
— Що найбільше цінуєте у своєму досвіді навчання у коледжі?
Найбільш цінно для мене — розвиток талантів та довіра. За чотири роки навчання я отримала багато досвіду у лідерстві, але в першу чергу чудові знання!
— Розкажіть про ваші захоплення.
— Захоплююсь фотографією, малюванням та грою на гітарі. Займаюсь цим з дитинства і тішусь, що саме тут, у коледжі, я могла розкрити ці таланти та розправити крила. Я дуже вдячна усім викладачам, студентам та працівникам коледжу за віру та довіру.
— Аню, Ви часто фотографували події у коледжі, а ваші світлини часто з’являються на офіційних сторінках коледжу. Розкажіть про себе як про фотографа. Що для Вас важливо при зйомці? Чи плануєте займатися фотомистецтвом надалі?
— Фотографую я майже всі події у коледжі уже протягом 2 років. А, загалом, займаюсь професійною фотографією вже впродовж 6-ти років. Фотографую багато всього: портрети, весілля, love story, предмети та різні події, фотографія заряджає мене позитивом та енергією, не зважаючи на те, що навіть один сеанс зйомки дуже виснажує, але позитивно виснажує, тому що ця кількість емоцій через обʼєктив — неповторна. При зйомці дуже важливо зловити одну хвилю клієнтом, навіть якщо він ще не знає що хоче (а це достатньо часто, оскільки ідей багато, а ти – один) потрібно його підштовхнути та взяти усе в свої руки, не забувайте за світло і головне – не бійтесь і експерементйте, фото — це творчість через обʼєктив, тому тут не має чітких рамок та правил. Також, раджу перед зйомкою поспілкуватись з клієнтом та зрозуміти його, але першочергово — розуміти серцем. Планую й надалі цим займатись, можливо, в майбутньому відкрити свою студію для зйомок, адже локація для фото — це одне з найважливіших речей для правильного кадру.
— Як Вам вдається поєднувати навчання та позанавчальну діяльність?
— Достатньо не легко тому, що доба має 24 години, а не 240, але це не заважає мені навіть у вільний від роботи час працювати та вчитись, щоб допогти нашій країні зростати. Багато релаксуйте та виділяйте часу собі, щоб завжди бути повним енергії та працьовитим, адже плідна праця завжди дає результат.
— Що Ви б порадили абітурієнтам, які сьогодні обирають, куди поступити на навчання?
— Раджу слухати серце, відчути своє покликання та шукати себе, хоч це не так і просто. Отримання фаху є важливим фактором для подальшого розвитку у кожній сфері діяльності.
— Які поради Ви могли б дати теперішнім студентам коледжу?
— Вчіться, експериментуйте та проявляйте ініціативи, адже ініціатива — це про свідомість та про готовність до відповідальності.
Дякуємо Анні за інтерв’ю та бажаємо подальших успіхів!
#голос_випускників #vox_alumni
Поділитись: