Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Виставка мотоцикла-рекордсмена Inspirium у Львівській політехніці

 

Студенти та викладачі ІТ коледжу запрошуються на виставку мотоцикла-рекордсмена Inspirium, яка проходить у Національному університеті Львівської політехніки.

Проект Inspirium, експонування першого українського мотоцикла, що встановив Світовий рекорд швидкості у класі вінтажних мотоциклів, який має на меті надихнути українських інженерів створювати мрії, які варті стати реальністю.

Деталі виставки:
Локація: НУ Львівська Політехніка, корпус №5
Адреса: м.Львів, вул. Бандери, 28а
Тривалість виставки: з 18 березня  до кінця серпня 2024 року
 
Становлення рекорду та виставковий стенд Inspirium
Відбулося становлення рекорду 13 серпня 2017 року на змаганнях «Тиждень швидкості», які проходять на озері Бонневіль у штаті Юта. Українська команда, виступаючи в класі 350APS-VG, змогла встановити новий світовий рекорд швидкості.
 
Легендарний Inspirium був створений власноруч харківською командою інженерів Iron Custom Motors в партнерстві з компанією Sigma Software. Робота над створенням конструкції кастомного вінтажного байку розпочалася восени 2015 року. Фахівці взяли за основу старий ІЖ 55-го року і модернізували двигун, збільшивши його потужність з 11 до 40 кінських сил. Через два роки, у середині серпня 2017 року Inspirium торкнувся лінії старту на озері Бонневіль, щоб встановити рекорд швидкості в своєму класі з першої спроби, досягнувши 99,764 миль на годину. Попередній рекорд швидкості становив 86 миль/г.
 
Українські інженери – озброєні роками досвіду, надзвичайним інженерним талантом і завзятістю – зуміли розробити мотоцикл, який став головним героєм Боневільських змагань та приніс Україні всесвітнє визнання.
 
Історія про Inspirium – відмінний приклад того, як жвавий розум, наполегливість і захопленість допомагають досягти цілей, які з першого погляду здаються недосяжними. Навіть із мінімальною підтримкою від державних установ і спортивних організацій, українці довели собі і всім іншим, що вони створюють свої мрії власноруч!
 
Впродовж виставкового періоду всі відвідувачі можуть взяти участь в активностях від Sigma Software.
 
Copy link
Powered by Social Snap