Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Інклюзивна освіта – шлях до розвитку потенціалу кожної дитини.

Інклюзивна освіта вкрай важлива для сучасного суспільства. Вона спрямована на розвиток потенціалу кожної дитини та підвищення загальної якості освіти шляхом індивідуалізованих підходів. Крім того, інклюзивна освіта готує учнів до життя в різноманітному світі, де вони зможуть співпрацювати, розуміти та поважати один одного, сприяючи створенню більш толерантного та інклюзивного суспільства.
 
19 квітня завідувач навчальної лабораторії Полець Марія-Вікторія Ярославівна взяла участь у Науково-практичному семінарі ” ІНКЛЮЗІЯ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ “, організованому Центральноукраїнським інститутом розвитку людини Університету “Україна”, Кіровоградським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського, Інклюзивно-ресурсним центром №1″Кропивницької міської ради та Кропивницьким міським центром комплексної реабілітації та надання соціальних послуг для осіб з інвалідністю Кропивницької міської ради.
 

Програма заходу охоплювала такі важливі питання як:

  1. інклюзивна освіта в умовах воєнного часу: виклики та можливості;
  2. раннє втручання – ключ до гармонійного розвитку дитини та до покращення життя всієї сім’ї;
  3. міжвідомча, міжсекторальна та трансдисциплінарна співпраця в ранньому втручанні;
  4. ефективна взаємодія з батьками щодо впливу сім’ї на розвиток дитини з інвалідністю;
  5. психологічний супровід дитини з особливими освітніми потребами;
  6.  використання онлайн-платформ та ресурсів для інклюзивного навчання.
 
Інклюзивна освіта – це не лише процес навчання, це також підтримка кожного учня на його особистісному шляху розвитку. Прагнення до створення інклюзивного середовища в освіті відображає нашу глибоку віру в потенціал кожної дитини та важливість створення суспільства, що приймає різноманіття та навчається на ньому.
Нехай  зусилля у напрямку інклюзивної освіти сприяють змінам не лише в навчальних закладах, але й у суспільстві, де кожна дитина має право на повноцінне життя та освіту.
 
Вітаємо нашу колегу, Полець Марію-Вікторію Ярославівну, з новими здобутками та бажаємо подальших успіхів!