Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Привітання директора з Днем прапора та Днем незалежності

Шановні колеги, студенти та батьки!
         Щиросердечно вітаю Вас із Днем Державного прапора та 31-ю річницею незалежності України!
        Вже півроку Україна живе в умовах найжорстокішої війни, яка була розв’язана росією в Європі після Другої світової війни. Для нашої країни вона стала народною війною за незалежність і суверенітет, за цивілізаційний вибір і приналежність до європейської цивілізації, її засадничі цінності, права і свободи, що лежать в основі Західного світу.
      Сьогодні, як ніколи нам притаманне почуття гордості й приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу, і як наслідок – готовності до посильної участі у справі захисту суверенітету та територіальної цілісності  України. Глибока  пошана  до загиблих героїв і вшанування їх світлої пам’яті, велика повага  Збройним силам України й усіх причетних до справи захисту нашої Вітчизни і вдячності їм.
         Бажаю, щоб небо над головою чим найскоріше стало мирним, було ясним і блакитним. Нехай прапор України – стяг волі та єдності гордо майорить у світі  та  наповнює душу патріотизмом і прагненням до світлого майбутнього.
 
                    Живе і буде жити Україна!
 
                     СЛАВА УКРАЇНІ!
                     ГЕРОЯМ СЛАВА!
 
Copy link
Powered by Social Snap