Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Всесвітній тиждень грошей у ІТ коледжі Львівської політехніки

Тиждень з 18 до 24 березня був присвячений Всесвітньому тижню грошей  (Global Money Week) .

Це щорічна міжнародна освітня кампанія, метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення, необхідних для прийняття розумних та зважених фінансових рішень, що дасть змогу досягти фінансового добробуту та стійкості. Національний банк є його офіційним координатором в Україні.

У коледжі викладач Смук Мар’яна провела  тематичний захід та за матеріалами Junior Achievement Ukraine провела гру серед студентів “Правда чи брехня”.

“Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнє” – це офіційна тема Всесвітнього тижня грошей у 2024 році. Вона фокусується на безпечному управлінні грошима та підкреслює важливість відповідального ставлення до особистих фінансів, усвідомлення потенційних фінансових ризиків і вміння захищати свої гроші. Такі ризики можуть включати фінансове та платіжне шахрайство, зокрема фішинг, відмивання грошей (грошовий мул), шахрайство під час онлайн-торгівлі, а також ризики, пов’язані з розкриттям чи крадіжкою персональних даних. Учасники GMW можуть використовувати цю тему для розроблення освітніх заходів, які підкреслюють важливість обізнаності з правилами безпечних фінансових операцій онлайн, можливе платіжне шахрайство та вміння захищати свої персональні дані в Інтернеті.

Copy link
Powered by Social Snap