Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Долучайтесь до GlobalLogic Lviv Telecom Workshop

Запрошуємо Junior, Middle та Senior C/C++ розробників зустрітися free офлайн 4 травня ввечері у Львові на GlobalLogic Lviv Telecom Workshop!

Не пропустіть івент, особливо якщо ви зацікавлені у телекомунікаційній галузі та розробці мережевих додатків з використанням C, Linux, Networking. Маємо чим вас здивувати!

Зареєструватися

Поговоримо про основні технології та алгоритми, які дозволяють використовувати Wi-Fi роутер як пристрій для виявлення руху, побачимо реалізацію такого пристрою, а також обговоримо виклики, із якими стикаються інженери під час реалізації цієї функції.

Під час другої доповіді буде представлено імплементацію RDK-B компоненту для використання контейнерів, а також живу демонстрацію їх інтеграції в RDK-B middleware. Також на заході ви зможете поспілкуватися з нашими практичними експертами галузі, дізнатися більше про наші розробки та зустрітися із колегами та однодумцями.

На усіх учасників очікують приємні сюрпризи та смаколики. Долучайтесь до нас, and may the force of knowledge be with you!

Місце проведення: Львів, Offline (деталі будуть повідомлені зареєстрованим учасникам).
Дата та час: 4 травня (четвер), з 18:00 до 21:30.

Для участі в заході необхідно пройти попередню реєстрацію. Будь ласка, зверніть увагу, що кількість місць обмежена. Після реєстрації очікуйте на лист щодо вашої участі.

Зареєструватися

Спікери та доповіді:

Аліна Лаба, Senior Software Engineer, GlobalLogic із 4-річним досвідом у галузі Telecom.

“Motion detection using Wi-Fi”

Під час своєї доповіді Аліна розповість про:

  1. Використання домашнього  Wi-Fi роутера як пристрою для виявлення руху;
  2. Функцію Beamforming та її роль у Wi-Fi сенсорних технологіях;
  3. Використання статистичних методів та машинного навчання для оцінки руху.

Святослав Ровенчак, Junior Software Engineer, GlobalLogic із 1,5-річним досвід у галузі Telecom.

“Containers implementation for RDK-B”

Святослав розповість про можливості контейнерів для поліпшення обслуговування продукту, забезпечення його еволюції та кращої підтримки інтеграції сторонніх додатків на RDK-B базованих системах. А також продемонструє, як використання контейнерів дозволяє зменшити залежність між різними компонентами системи та реалізувати різні функціональні модулі в окремих контейнерах.

Copy link
Powered by Social Snap