![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/278967211_1363641467484121_2051800643045339882_n.jpg)
Олександра Солданчин навчається на першому курсі спеціальності “Комп’ютерні науки” у ІТ коледжі Львівської політехніки. У сьогоднішні часи поєднює навчання з волонтерством та хоббі – дизайном, малюванням та анімацією 2D/3D.
Цьогоріч, до особливої Пасхи студентка створила особливу творчу роботу. Олександра розповідає, що у її творчості кожен побачить щось своє, тож не нав’язує єдиної інтерпретації. Про власний символізм композиції зазначає: “Дівчина на ілюстрації символізує кожного з нас, майбутнє наше та нашої країни, яке залежить від кожного з нас, і кожен має прикладати певні зусилля для цого. Для мене, писанка — символ нового життя, переродження; сама дівчина одягнена у військову форму, вона – воєнна, тобто захищає Україну, суверенітет, та, власне, яйце, що символізує нові життя та нове покоління. Бушпан (рослина) – символ живучості, а прапор – державний символ України.”
Цікаво, що писанка з Покуття — історико-географічного регіону України, східної частини сучасної Івано-Франківської області (Коломийський, Снятинський, Тлумацький, Городенківський райони і частина Косівського). На писанці зображена традиційна „ружа”, „рожа”, „розета”, „зірка”, чи „зоря”, що символізує сонце і вранішню зорю. Орнаментика традиційна: чіткий збільшений малюнок геометричних мотивів, контур традиційно білого кольору. Писанка у колористиці землі – бордова ружа на чорному тлі, кольорі землі, адже Покуття славиться родючими грунтами.
Чим же ж зацікавлює творчих дівчат ІТ коледж? Олександра відповідає: «У коледж вступила через інтенсивність сучасних технологій та через потребу фахівців у цих сферах, адже у сучасному суспільстві на технології надається додатковий акцент. Серед моїх улюблених предметів у коледжі – інформатика, математика, креслення, економіка, географія, хімія, біологія, а також захист України. “
Перегляньте більше робіт Олександри на профілі Instagram @roxycaptain9_official
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/3.jpeg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/2-1024x1024.jpeg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/2-2-1-1024x1024.jpeg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/5-819x1024.jpeg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/1-2.jpeg)
Любимо наших студентів!
Віримо у свідому талановиту молодь!
Віримо в успішну та вільну Україну!