Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

“Майбутнє у наших руках” – покутська Великодня писанка та патріотичні роботи від Солданчин Олександри, студентки ІТ коледжу Львівської політехніки

 

Олександра Солданчин навчається на першому курсі спеціальності “Комп’ютерні науки” у ІТ коледжі Львівської політехніки. У сьогоднішні часи поєднює навчання з волонтерством та хоббі – дизайном, малюванням та анімацією 2D/3D.

Цьогоріч, до особливої Пасхи студентка створила особливу творчу роботу. Олександра розповідає, що у її творчості кожен побачить щось своє, тож не нав’язує єдиної інтерпретації. Про власний символізм композиції зазначає: “Дівчина на ілюстрації символізує кожного з нас, майбутнє наше та нашої країни, яке залежить від кожного з нас, і кожен має прикладати певні зусилля для цого. Для мене, писанка — символ нового життя, переродження; сама дівчина одягнена у військову форму, вона – воєнна, тобто захищає Україну, суверенітет, та, власне, яйце, що символізує нові життя та нове покоління. Бушпан (рослина) – символ живучості, а прапор – державний символ України.”

Цікаво, що писанка з Покуття — історико-географічного регіону України, східної частини сучасної Івано-Франківської області (Коломийський, Снятинський, Тлумацький, Городенківський райони і частина Косівського). На писанці зображена традиційна „ружа”, „рожа”, „розета”, „зірка”, чи „зоря”, що символізує сонце і вранішню зорю. Орнаментика традиційна: чіткий збільшений малюнок геометричних мотивів, контур традиційно білого кольору. Писанка у колористиці землі – бордова ружа на чорному тлі, кольорі землі, адже Покуття славиться родючими грунтами.

Чим же ж зацікавлює творчих дівчат ІТ коледж? Олександра відповідає: «У коледж вступила через інтенсивність сучасних технологій та через потребу фахівців у цих сферах, адже у сучасному суспільстві на технології надається додатковий акцент. Серед моїх улюблених предметів у коледжі – інформатика, математика, креслення, економіка, географія, хімія, біологія, а також захист України. “

Перегляньте більше робіт Олександри на профілі Instagram @roxycaptain9_official

 

💙💛Любимо наших студентів!

💙💛Віримо у свідому талановиту молодь!

💙💛Віримо в успішну та вільну Україну!

#itcollegelviv# зУкраїноювсерці

Copy link
Powered by Social Snap