Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Форум відповідального лідерства та волонтерства для дівчат

Ти помітила, що промайнула вже половина літа? Чи вдалось тобі реалізувати усе заплановане? До речі, лови круту можливість, яка зробить другу половину літа для тебе ще більш яскравою!

10-11 серпня 2023 у Львові відбудеться перший Форум відповідального лідерства та волонтерства для дівчат!

Економічна та екологічна кризи, пандемія, повномасштабне вторгнення Росії в Україну, безсонні ночі та дні, сповнені невизначеності та невідомості… Як з цим усім впоратись? Ба більше: як при цьому бути корисною та розвиватись не тільки самостійно, а й допомагати розвиватись своїй громаді та країні?

Відповідальне, ціннісно-орієнтоване лідерство та волонтерство – це новий тренд, який дає відповідь на попереднє запитання. Ти ще не з нами? Тоді ставай трендсетеркою вже зараз та долучайся до спільноти справжніх лідерок.

У рамках події ти дізнаєшся:

  • чим відповідальне лідерство відрізняється від просто лідерства?
  • як можна долучитись до волонтерської діяльності, незважаючи на те, в якому куточку країни ти проживаєш, які ресурси та навички маєш?
  • яким чином розвинути свої навички завдяки програмам та проєктам Європейського Союзу?
  • як, турбуючись про інших, не забувати турбуватись про себе?

Окрім цього, ти візьмеш участь у майстер-класі з проєктного менеджменту та разом із командою однодумниць розробиш власну ідею проєкту щодо розвитку молодіжного волонтерського руху в своїй громаді. І це ще не все: три ідеї, підготовлені в рамках форуму, отримають підтримку в реалізації від ГО «Жіноча Ліга».

Правда ж круто? Але ми маємо для тебе ще щось!

Для того, щоб допомогти тобі відволіктись від буремних днів, щовечора ми будемо проводити сесію з запрошеною психологинею та арт-терапевткою, які допоможуть краще пізнати себе та знайти відповіді на питання, які давно турбували. А ще будуть інтерактиви, ігри та тімбілдинги. Куди ж без цього?

Ну що, готова до двох насичених днів в компанії таких же амбітних дівчат, як і ти?

Реєструйся до 20:00 27 липня 2023 за посиланням: https://forms.gle/5Bdxfp8DdYEnPqBYA

Важливо:

  • участь у форумі можуть взяти лише дівчата 14-17 років з усіх куточків України (витрати на проїзд, харчування та проживання покривають організатори)
  • загальна кількість учасниць: 50 осіб
  • для участі у події 10-11 серпня 2023 у Львові потрібно обов’язково відвідати підготовчу онлайн зустріч 29 липня 2023 та виконати креативне завдання
  • при відборі список учасниць буде формуватися відповідно до наступного принципу: 50% дівчат без значного попереднього досвіду участі у подібних подіях та волонтерстві, 50% дівчат з певним попереднім досвідом участі у подібних подіях та волонтерстві

Один, два, три… Погнали!

P.S.: слідкувати за усіма новинами щодо форуму ти можеш на офіційній Instagram-сторінці проєкту

Проєкт реалізується ГО «Жіноча Ліга» за підтримки Міністерства молоді та спорту України у співпраці з Фондом ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна. Офіційними партнерами імплементації проєкту є ініціатива «Посли європейської молоді» в Україні, Американський дім у Львові, Національний університет «Львівська політехніка» та Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів Національного університету «Львівська політехніка».

Copy link
Powered by Social Snap