Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Студенти ІТ коледжу беруть участь у міжнародному онлайн-хакатоні “Foodathon” від Junior Achievement

Студенти ІТ коледжу беруть участь у міжнародному онлайн-хакатоні #Foodathon, організованому JA Europe .
 
Молодь віком від 15 до 18 років, об’єдналася в інтернаціональні команди з учнями інших країн, щоб впроваджувати інновації та створювати рішення, які формуватимуть майбутнє харчової індустрії.
 
Цьогорічний Foodathon включає три тематики:
– здорове харчування;
– родючість ґрунту;
– стале управління водними ресурсами.
 
Капітан нашої команди, Олег Рудик, студент групи ТК-21 ділиться деталями проекту :
«Спершу я б хотів подякувати коледжу та JA за чудову можливість взяти участь у Foodathon 2023, це неймовірний досвід спілкування з африканською країною .
🌱Наш проект полягає у тому, що ми придумали та розробили 3D-модель пристрою у який ви насипаєте свій ґрунт, обираєте на сенсорному екрані рослину, яку хочете посадити.
Пристрій сканує ваш ґрунт та за допомогою діаграми показує чого у ґрунті достатньо, чого ні, що потрібно додати, щоб зробити його більш родючим.
Також цей пристрій показує рівень вологості ґрунту. Найголовніше — це те, що такого пристрою ще немає. Ми перші, хто придумав створити такий пристрій.
Тож, ще раз дякую усім хто долучився до того, щоб ми могли взяти у цьому участь, також окремо хочу подякувати команді з Кот-д’Івуару, за допомогою яких ми змогли усе це реалізувати».
 
Підтримує та організовує студентів Ірина Аркадіївна Нікітенко, викладач ІТ коледжу, практичний психолог та тренер курсу “Компанія” за методикою Junior Achievement Ukraine.
 
 Переможуть ті команди, які будуть мати багато лайків і переглядів за командне відео на YouTube.
 
Щоб проголосувати за проект – переходьте за посиланням перегляньте відео та ставте лайк: https://cutt.ly/ywEnphNv
 
Оголошення переможців відбудеться 10 листопада.
 
Команди-лідери отримають запрошення на найбільший фестиваль молодіжного підприємництва у Європі #Gen_E2024, що відбудеться у липні 2024 на острові Сицилія, Італія.
 
Пишаємося нашими студентами!
Запрошуємо підтримати команду.
 
Дякуємо Junior Achievement Ukraine JA Europe за створення можливостей для молоді!
Copy link
Powered by Social Snap