Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Студенти та викладачі коледжу відзначили Міжнародний день англійської мови

23 квітня  у світі святкують День англійської мови (English Language Day), що був запроваджений у 2010 році з метою відзначення багатомовності та культурного розмаїття, а також для сприяння рівноправному використанню всіх шести офіційних мов ООН.

До Міжнародного дня англійської мови викладачі Юлія Миронівна Матвіїшин та Тетяна Михайлівна Хмеляр провели олімпіаду з англійської мови  “The Smartest 2024” серед студентів  1 курсу. Студенти демонстрували свій рівень знань та спільно з викладачами підготували тематичне відео, у якому поділилися своїми аргументами щодо важливості вивчення англійської. У відео взяли участь студенти з груп КН-11, КН-13, ТК-12 та МТ-12 .

Перегляньте відео та дізнайтесь від студентів коледжу, які можливості може відкрити знання англійської мови.

Міжнародний день англійської мови —  чудова нагода згадати про важливість вивчення англійської мови у нашому житті, особливо у контексті навчання в ІТ коледжі Львівської Політехніки. 

Сучасний світ неможливо уявити без англійської мови, яка сьогодні є міжнародною мовою комунікації в бізнесі, науці, технологіях та багатьох інших сферах. Для студентів нашого коледжу, які обирають кар’єру в інформаційних технологіях, володіння англійською мовою стає ще більш важливим. Програмування, розробка програмного забезпечення та інші аспекти сучасних технологій вимагають вільного розуміння англійськомовної документації, участі в міжнародних проєктах та спілкування з колегами з різних країн.

 Продовжуйте вдосконалювати знання з англійської мови, щоб відкрити безліч нових можливостей як в особистому, так і в професійному житті. 

Copy link
Powered by Social Snap