![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/зображення_viber_2022-04-20_11-21-14-864-1-rotated.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/зображення_viber_2022-04-20_11-21-36-116-1-1024x614.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/зображення_viber_2022-04-20_11-21-37-806-1-rotated.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/зображення_viber_2022-04-20_11-21-40-231-1.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/зображення_viber_2022-04-20_11-21-42-200-1-1024x700.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/зображення_viber_2022-04-20_11-21-43-978-1-1024x768.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/зображення_viber_2022-04-20_11-21-45-637-2-726x1024.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/зображення_viber_2022-04-20_11-21-46-590-1-730x1024.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/зображення_viber_2022-04-20_11-23-51-885-1-768x1024.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/зображення_viber_2022-04-20_11-23-52-056-1-768x1024.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/зображення_viber_2022-04-20_11-23-52-203-1-768x1024.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/зображення_viber_2022-04-20_11-23-52-354-1-768x1024.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/зображення_viber_2022-04-20_11-23-52-511-1-768x1024.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/зображення_viber_2022-04-20_11-23-52-812-1-768x1024.jpg)
Студенти та викладачі ІТ коледжу Львівської політехніки долучилися до благодійної акції “Великодній кошик для наших Захисників”. Волонтери зібрали та передали церкві малюнки та листи, закупили традиційні смаколики для великодніх кошиків- пасочки та м’ясні вироби. Великодні дарунки та вітальні листівки буде відправлено воїнам ЗСУ в місця, в яких відбуваються гострі бойові дії.
Організатор -Куровська Любов Миколаївна, заступник директора з виховної роботи, дякує усім, хто долучився до організації роботи серед студентської молоді: Мар’яні Богданівні Смук, Галині Михайлівні Кухар, Наталі Володимирівні Жуковій, Вікторії Ярославівні Полець, Ірині Аркадівні Нікітенко, яким допомагали куратори груп.
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/зображення_viber_2022-04-20_11-21-26-325-1024x731.jpg)