Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

До Дня Державного Герба України

19 лютого, у 1992 році Постановою Верховної Ради золотий тризуб на синьому щиті було офіційно затверджено як державний герб України.

Тризуб, як наш Державний Герб, – це символ давності та історичності державотворення, символ нашої національної гідності та державної традиції. Його історія простягається у тисячі років, і сьогодні є важливим символом боротьби та національної ідентичності українців.

Глибинні знання справжньої самобутньої української культури додають сили нації, гідності та самодостатності.

Освіченість у власній культурі, історії та традиціях не залишає жодного місця для комплексу меншовартості.

Робота у галузі інформаційних технологій – це потенційна робота у мультикультурних командах. Це робота, де важливо поважати культуру інших, «чужого навчатись і свого не цуратись» . У той же час бути гідним амбасадором своєї держави, носієм мови та культури.

Для нас, як навчального закладу, важливо, щоб наші студенти мали поглиблені знання про справжню українську культуру, мали власну національну ідентичність.

Саме тому у нашому логотипі-емблемі закладений національний символ. Ми постійно повторюємо нашим студентам: «Завжди пам’ятайте хто ви, де б ви не були».

🇺🇦 з Днем Державного Герба України.
ІТ коледж Львівської політехніки,
💙💛 З Україною у серці.

Запис та монтаж відео:
Анна Левицька (гр. ОК-31)
Музика: Toloka – поки молоді (instrumental)

Copy link
Powered by Social Snap