Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

“Діалоги про перемоги. Шевченко каже” – молодь коледжу взяла участь у інтерактивному заході ЛОВА

Про життєві перемоги Тараса Шевченка розповідали у другій події проєкту «Діалоги про перемоги»
 
12 березня молодь з ІТ коледжу Львівської політехніки та Львівського автомобільно-дорожнього коледжу зібралася разом у приміщені Львівського обласного молодіжного центру, аби більше дізнатись про життя та досягнення великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка, чия творчість і далі живе в серцях мільйонів людей не тільки в Україні, але й по всьому світу. Шевченко не просто поет, письменник і художник, він – символ боротьби за свободу, рівність і справедливість.
 
Як зазначив в.о. начальника відділу молодіжної управління молоді та спорту Львівської ОВА Тарас Назарків:
«Захід не випадково організований саме для молоді. Ми віримо, що ідеї, які Шевченко вкладав у свої роботи, сьогодні актуальні як ніколи. Його слова надихають нас не забувати про власну ідентичність, цінувати свободу і прагнути до кращого майбутнього для всіх. Нехай шлях, яким вас проведуть слова Шевченка, буде освітлений натхненням та пізнанням.»
Перед учасниками стояло завдання не просто пройти усі етапи квізу, але й відчути зв’язок із минулим, розуміння того, як ідеї Шевченка впливають на наше життя сьогодні. Студенти зіткнулись з різноманітними завданнями, які вимагали не лише знань, але й креативності, співпраці та, безперечно, ентузіазму.
Велику подяка за ідею та проведення сьогоднішнього заходу висловлюємо випускниці програми стажування у Львівській ОВА «Академія перших можливостей», членкині ГО «Апостольська Чота» та стажерці управління молоді та спорту Вікторії Гладкій.
«Для мене цінний новий досвід в ролі модератора, а саме проведення зустрічі зі студентами з грою “Шевченко каже”, Кобзаротест та пізнання культури, мови, символів та історії України. Проте, найприємнішими були відгуки та зацікавленість студентів. » – ділиться Вікторія Гладка.
Були раді долучитися до важливого та сповненого сенсів Кобзаря заходу у рамках проєкту «Діалоги про перемоги».
Дякуємо  організаторам, Управлінню молоді та спорту Львівської ОДА, за можливість.
А також дякуємо також нашим викладачам, які супроводжували студентів сьогодні та щоденно підтримують їх у пізнанні української культури та традицій.
 
За матеріалами Управління молоді та спорту Львівської ОДА
Більше фото у Facebook, Facebook
Copy link
Powered by Social Snap